The world's mostpowerful website builder.

شرکت فرآورده‌های ساختمانی گیلتک

شرکت فرآورده‌های ساختمانی گیلتک
 شرکت فرآورده‌های ساختمانی گیلتک ایرانیان که به منظور تولید بلوک بتن سبک هوادار اتوکلاو نشده CLC با نام تجاری  (guiltex) موفق به دریافت مجوزهای لازم از اداره کل صنایع و معادن استان گیلان گردیده است.

مطالعات اولیه جهت تولید 000,30 مترمکعب بلوک guiltex توسط شرکت گیلتک ایرانیان در سال 1391 آغاز گردید و پس از امکان سنجی و مکان یابی عملیات اجرائی آن در زمینی به وسعت1 هکتار در شهرستان رشت، استان گیلان در سال 1393 آغاز گردید. به لطف خداوند متعال و همکاری کلیه مدیران متخصص و پرسنل، بهره‌برداری از فاز اول خط تولید پس از احداث حدود 2000  متر مربع سالن خط تولید، ساختمان‌های اداری، رفاهی، آزمایشگاهی و احداث 5000 مترمربع انبار محصول روباز در سال 1395 افتتاح گردید.

این شرکت در شهریور 1399 موفق به أخذ گواهینامه‌ی فنی در زمینه‌ی تولید بتن هوادار اتوکلاو نشده CLC و انطباق آن با مباحث مقررات ملی ساختمان و استاندارد ISIRI-14507 از اداره‌ی کل استاندارد استان گیلان گردیده است. امید است با راه اندازی خطوط تولید جدید و نیز اجرای فازهای بعدی به منظور تولید انواع پانل های مسلح سقفی و دیواری و سایر محصولات، گامی مؤثر در صنعت ساختمان برداشته شود. همچنین شرکت فرآورده‌های ساختمانی گیلتک ایرانیان از شرکت‌های فعال در حوزه صنعت ســـاختمان می‌باشد. ایــن گـــروه با اتــــکا بر تجربیـــات و ســــوابق مدیران و با بــهره گـــیری از نــیروهای خلاق و مـــتخصص در حــال حــاضر چـندین پــروژه در دست احداث در سـطح کشور دارد. گروه گیلتک هــمواره بـه دنـــبال ایجــاد فـرصــت‌های ســرمایه‌گذاری نــویـن و روز آمد در عرصه‌ی صـنعت ساختمان بــوده اســت مدیران این مجموعه با نگاهی تخصصی به حوزه‌ی ساختمان و با تسلط بر استراتژی‌ها و تکنیک‌های به‌روز و کارآمد، راه‌حل‌های اقتصادی، انتفاعی مناسبی را برای اجرای پروژه‌ها به‌کار می‌گیرند.